Multi-step forms (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Your name
ml: താങ്കളുടെ പേര്
