Multi-step forms (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Continue
ro: Continuare

en: Email
ro: email

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Textfield
ro: Câmp de text
