Multi-step forms (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Your name
ta: உங்களுடைய பெயர்
