Multi-step forms (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Your name
ta: உங்கள் பெயர்

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்
