Multi-step forms (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Your name
te: మీ పేరు
