Multi-step forms (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Back
th: กลับ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Your name
th: ชื่อ
