Multi-step forms (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Continue
af: Gaan voort

en: Your name
af: Jou naam
