Multi-step forms (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Your name
be: Вашае імя

en: Textfield
be: Тэкставае поле
