Multi-step forms (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Your name
bg: Твоето име
