Multi-step forms (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Your name
eu: Zure izena

en: Textfield
eu: Testu-eremua
