Multi-step forms (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Back
hu: Vissza

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Your name
hu: Saját név

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Education
hu: Oktatás

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Anything else
hu: Egyéb
