Multi-step forms (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Back
is: Til baka

en: Continue
is: Halda áfram

en: Email
is: Netfang

en: Your name
is: Nafn þitt
