Multi-step forms (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Your name
ku: ناوت
