Multi-step forms (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Email
mr: ईमेल

en: Your name
mr: तुमचं नाव
