Multi-step forms (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Education
pl: Edukacja

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Employment
pl: Zatrudnienie

en: Web site
pl: Strona internetowa

en: Anything else
pl: Wszystko inne

en: Continue ››
pl: Kontynuuj ››

en: Mforms example
pl: Przykład Mforms

en: Mforms summary
pl: Podsumowanie Mforms

en: More forms
pl: Więcej formularzy

en: Ajax forms
pl: Formularze Ajax

en: Mforms Example
pl: Przykład Mforms

en: Submitted value
pl: Wprowadzona wartość

en: Confirm the data entered is correct
pl: Potwierdź poprawność wprowadzonych danych

en: Edit form 1
pl: Edytuj formularz 1

en: Field 1
pl: Pole 1

en: Information has been updated
pl: Informacja została zaktualizowana

en: Edit form 2
pl: Edytuj formularz 2

en: Field 2
pl: Pole 2

en: Your web site
pl: Twoja strona internetowa

en: You have to confirm...
pl: Musisz potwierdzić...

en: Invalid email.
pl: Nieprawidłowy email.

en: Chosen form element
pl: Wybrany element formularza
