Multi-step forms (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Your name
ps: ستاسو نوم
