Multi-step forms (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Back
ru: Назад

en: Continue
ru: Продолжить

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Education
ru: Обучение

en: Textarea
ru: Текстовая область

en: Web site
ru: Сайт
