Multi-step forms (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Your name
sq: Emri juaj
