Multi-step forms (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Continue
az: Davam et

en: Your name
az: Adınız

en: Textfield
az: Mətn sahəsi
