Multi-step forms (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Back
oc: Precedent

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Your name
oc: Vòstre nom
