Mica (7.x-1.10) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Name
am: ስም

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
