Mica (7.x-1.10) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina
