Mica (7.x-1.10) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Apply
be: Ужыць
