Mica (7.x-1.10) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Apply
bg: Търси
