Mica (7.x-1.10) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
