Mica (7.x-1.10) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: more
bs: još

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Events
bs: Događaji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
