Mica (7.x-1.10) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
