Mica (7.x-1.10) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Feed
ja: フィード

en: Name
ja: 名前

en: All
ja: すべて

en: Year
ja: 年

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Month
ja: 月

en: Desc
ja: 降順

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Events
ja: イベント

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Updated date
ja: 更新日時

en: body
ja: 本文

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Data export
ja: データエクスポート

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
