Mica (7.x-1.10) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Month
jv: Wulan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
