Mica (7.x-1.10) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: more
ka: მეტი

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: - All -
ka: - ყველა -
