Mica (7.x-1.10) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Month
lv: Mēnesis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Events
lv: Notikumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Upcoming events block
lv: Gaidāmo notikumu bloks
