Mica (7.x-1.10) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Name
ml: പേര്

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
