Mica (7.x-1.10) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Year
my: နှစ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
