Mica (7.x-1.10) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: All
nl: Alle

en: Year
nl: Jaar

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Month
nl: Maand

en: Desc
nl: Aflopend

en: Day
nl: Dag

en: Events
nl: Evenementen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Community
nl: Gebruikersgroep

en: body
nl: berichttekst

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publications
nl: Publicaties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: The @label field of the node.
nl: Het veld @label van de node.

en: Fulltext search
nl: Zoeken in volledige tekst

en: Asc
nl: Oplopend

en: Upcoming events block
nl: Blok voor aanstaande evenementen
