Mica (7.x-1.10) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Feed
ru: Поток данных

en: Name
ru: Название

en: All
ru: Все

en: Year
ru: Год

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Month
ru: Месяц

en: Desc
ru: По убыванию

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Events
ru: Мероприятия

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: Community
ru: Сообщество

en: body
ru: текст

en: Apply
ru: Применить

en: Publications
ru: Публикации

en: Offset
ru: Пропустить

en: Upcoming Events
ru: Предстоящие события

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: The @label field of the node.
ru: Поле @label материала.

en: Fulltext search
ru: Поиск по тексту

en: Data export
ru: Экспорт данных

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Upcoming events block
ru: Блок предстоящих событий

en: - All -
ru: - Все -
