Mica (7.x-1.10) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: more
si: තවත්

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
