Mica (7.x-1.10) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden
