Mica (7.x-1.10) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: All
th: ทั้งหมด

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง
