Mica (7.x-1.21) - en to be translation catalogue (70 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Resources
be: Рэсусры

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Variable
be: Зменная

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Depth
be: Глыбіня

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Contact
be: Кантакт

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: Site
be: Сайт

en: From
be: Ад

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Details
be: Падрабязна

en: Table
be: Табліца

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Key
be: Ключ

en: Blogs
be: Блог

en: Forums
be: Форумы

en: comment
be: каментар

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць

en: Menus
be: Меню

en: and
be: і

en: Acronym
be: Акронім

en: Relations
be: Сувязі

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Script
be: Скрыпт

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
