Mica (7.x-1.41) - en to ka translation catalogue (49 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Article
ka: სტატია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Resources
ka: რესურსები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Maximum age
ka: მაქსიმალური ასაკი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: All
ka: ყველა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Site
ka: საიტი

en: From
ka: ვისგან

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Details
ka: დეტალები

en: Table
ka: ცხრილი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Key
ka: გასაღები

en: Blogs
ka: ბლოგები

en: Forums
ka: ფორუმები
