Mica (7.x-1.42) - en to lt translation catalogue (99 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Go
lt: Pirmyn

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Maximum age
lt: Maksimalus amžius

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Event
lt: Įvykis

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Contact
lt: Kontaktai

en: All
lt: Visi

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site
lt: Svetainė

en: From
lt: Nuo

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Range
lt: Diapazonas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Model
lt: Modelis

en: Address
lt: Adresas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Table
lt: Lentelė

en: Events
lt: Įvykiai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Key
lt: Raktas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Forums
lt: Forumai

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: on
lt: -

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Minutes
lt: Minutės

en: comment
lt: komentaras

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Menus
lt: Meniu

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Telephone
lt: Telefonas

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: Acronym
lt: Akronimas

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Matched
lt: Sutapo

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: End year
lt: Pabaigos metai

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.

en: Weight for @title
lt: @title svoris
