Mica (7.x-4.4-rc1) - en to bo translation catalogue (78 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: All
bo: ཡོངས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Blogs
bo: ཟིན་བྲིས

en: Forums
bo: གྲོས་ར

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: and
bo: དང་

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Acronym
bo: བསྡུས་བྲིས

en: Relations
bo: འབྲེལ་ལམ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Upload an image to go with this article.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་པར་རིས་ཤིག་ཡར་འཇུག་བྱེད་པ།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
