Mica (7.x-5.0-rc1) - en to eu translation catalogue (97 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Project
eu: Proiektua

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Go
eu: Joan

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Maximum age
eu: Adin maximoa

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Event
eu: Gertaera

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Site
eu: Gunea

en: From
eu: Nondik

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Example
eu: Adibide

en: Table
eu: Taula

en: Events
eu: Gertaerak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Key
eu: Giltza

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Community
eu: Komunitatea

en: body
eu: gorputza

en: author
eu: egilea

en: Blogs
eu: Blogak

en: Forums
eu: Foroak

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: comment
eu: iruzkina

en: News
eu: Berriak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Complete
eu: Eginda

en: Apply
eu: Ezarri

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Menus
eu: Menuak

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: Acronym
eu: Akronimo

en: Relations
eu: Harremanak

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Value type
eu: Balio mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Asc
eu: Goraka
