Mica (7.x-5.0-rc1) - en to gu translation catalogue (52 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Age
gu: ઉંમર

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Maximum age
gu: મહત્તમ ઉંમર

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Details
gu: વિગતો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Other
gu: અન્ય

en: City
gu: શહેર

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: Key
gu: ચાવી

en: author
gu: લેખક

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Forums
gu: સામુદાયિક ચર્ચા મંચ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: and
gu: અને

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Relations
gu: સંબંધો
