Mica (7.x-5.0-rc1) - en to hr translation catalogue (89 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Age
hr: Starost

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Resources
hr: Resursi

en: Project
hr: Projekt

en: Categories
hr: Kategorije

en: Go
hr: Idi

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Maximum age
hr: Maksimalna dob

en: View
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: Event
hr: Događanje

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Contact
hr: Kontakt

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: From
hr: Od

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Details
hr: Detalji

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Table
hr: Tablica

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Key
hr: Ključ

en: Period
hr: Točka

en: Blogs
hr: Blogovi

en: Forums
hr: Forumi

en: comment
hr: komentar

en: Review
hr: Provjeri

en: Apply
hr: Primjeni

en: Variables
hr: Varijable

en: Menus
hr: Izbornici

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: Acronym
hr: Akronim

en: Relations
hr: Odnosi

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Event Date
hr: Datum događanja

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Asc
hr: Uzlazno
