Mica (7.x-5.0-rc2) - en to af translation catalogue (56 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Age
af: Ouderdom

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Categories
af: Kategorieë

en: Go
af: Gaan

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Statistics
af: Statistieke

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Contact
af: Kontak

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: From
af: Van

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Table
af: Tabel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: comment
af: kommentaar

en: News
af: Nuus

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe

en: and
af: en

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
