Mica (7.x-5.1-rc1) - en to et translation catalogue (125 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Age
et: Vanus

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Resources
et: Ressursid

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Categories
et: Kategooriad

en: Go
et: Mine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Maximum age
et: Maksimaalne vanus

en: View
et: Kuva

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Event
et: Sündmus

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Contact
et: Kontakt

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Site
et: Sait

en: Contacts
et: Kontaktid

en: From
et: Kellelt

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Range
et: Vahemik

en: Details
et: Üksikasjad

en: Model
et: Mudel

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Calendar
et: Kalender

en: Table
et: Tabel

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: State/Province
et: Maakond

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Gender
et: Sugu

en: Key
et: Võti

en: to
et: -

en: Countries
et: Riigid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: published
et: avaldatud

en: Period
et: Ajavahemik

en: author
et: autor

en: Reference
et: Viide

en: Blogs
et: Ajaveebid

en: Forums
et: Foorumid

en: Missing
et: Puudub

en: on
et: -

en: comment
et: kommentaar

en: News
et: Uudised

en: Review
et: Kontroll

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Variables
et: Muutujad

en: Menus
et: Menüüd

en: Abstract
et: Abstraktne

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Telephone
et: Telefon

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja

en: Target
et: Siht

en: Acronym
et: Akronüüm

en: Relations
et: Seosed

en: Rebuild menus
et: Koosta menüüd uuesti

en: Main menu
et: Peamenüü

en: label
et: silt

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
