Mica (7.x-5.1) - en to kk translation catalogue (56 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Article
kk: Мақала

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Statistics
kk: Статистика

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Contact
kk: Контакттау

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: From
kk: Кімнен

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: published
kk: жарияланған

en: Blogs
kk: Блогтар

en: Forums
kk: Форумдар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: and
kk: және

en: Acronym
kk: Акроним
