Mica (7.x-6.0) - en to sk translation catalogue (134 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Project
sk: Projekt

en: Categories
sk: Kategórie

en: Go
sk: Prejsť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Variable
sk: Premenná

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Maximum age
sk: Maximálna doba

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Notes
sk: Poznámky

en: Event
sk: Podujatie

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Site
sk: Stránka

en: Contacts
sk: Kontakty

en: From
sk: Od

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Example
sk: Príklad

en: Table
sk: Tabuľka

en: Events
sk: Udalosti

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: N
sk: S

en: Operator
sk: Operátor

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Key
sk: Kľúč

en: Countries
sk: Štáty

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: published
sk: zverejnené

en: body
sk: telo

en: author
sk: autor

en: Unit
sk: Jednotka

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: unit
sk: kus

en: Reference
sk: Referencia

en: Blogs
sk: Blogy

en: Forums
sk: Fórum

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Access Denied
sk: Prístup zakázaný

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Minutes
sk: Minúty

en: comment
sk: komentár

en: News
sk: Novinky

en: Review
sk: Prehľad

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Apply
sk: Použiť

en: Variables
sk: Premenné

en: Authors
sk: Autori

en: Menus
sk: Menu

en: Postal Code
sk: PSČ

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: Target
sk: Cieľ

en: Acronym
sk: Skratka

en: Relations
sk: Vzťahy

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: label
sk: popis

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: Start year
sk: Prvý rok

en: End year
sk: Posledný rok

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Territory
sk: Územie

en: Territories
sk: Územia
