Mica (7.x-7.1) - en to mk translation catalogue (13 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Remove
mk: Одстрани

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Contact
mk: Контакт

en: Details
mk: Детали

en: comment
mk: коментар

en: Menus
mk: Менија
